Türkiye’nin en nitelikli yüksek lisans tez danışmanlığı ofisi olarak faaliyetlerimizi büyütme kararı aldık. Geçmişte olduğu gibi yüksek lisans tez danışmanlığı hususunda başarılı işlerin size ulaştırılması en mühim amacımızdır. Yaklaşık 8-9 yıldır bu işlemlerle alakalı profesyonel hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimi size aktarabilmek en mühim önceliğimizdir. Bu noktada tamamen özgün akademik çalışmalar meydana getiriyoruz. Orijinallik olmazsa olmaz bir noktadır. Bildiğiniz üzere son yıllarda alıntı ölçen yazılımlar mevcuttur. Buradan ise şu sonuç çıkarılabilir: Artık kopyala yapıştır devri kapanmıştır. Özgün olmayan hiçbir tez/proje başarılı olamaz. Danışman onaylasa bile söz konusu çalışma geri dönecektir. Günümüzde yaşanan en mühim problemler buradan kaynaklıdır. Eğer içerik belirli bir sınırın üstünde alıntıya sahipse çoğu danışman okumamaktadır. Önce testin pozitif sonuç vermesi gerekmektedir. Konuyla ilgili mutlaka çevrenizde sorun yaşayan birileri olmuştur. İstisnasız tüm işlerde yüzde yirmi ya da daha düşük oranlarda alıntı yapılmaktadır. Bu ödev bile olsa istisnasız çok dikkat ettiğimiz bir konudur. Detaylı bilgi için bizimle irtibat haline geçebilirsiniz.  

Tez Danışmanlık Nedir?

İlk öncelikle tez danışmanlık nedir? Üniversite öğrencilerinin hazırlamak durumunda olduğu tezin/projenin bir başkasına delege edilmesidir. Tez danışmanlık nedir denildiğinde bu yanıt kısaca yeterli olacaktır. Çeşitli sebeplerle bazı kimseler akademik çalışmalarını yerine getirememektedirler. Bu durumda ise bizim gibi profesyonel destek veren kurumlar süreci üstlenebilmektedir. Ödev yaptırma dahil olmak üzere birçok konuda faaliyetimiz vardır.

Tez Hazırlama Merkezi

Üniversitelerin tüm programlarında öncelikle derslerin tamamlanması gerekiyor. Sonrasında ise tez/proje yazmak gerek. Bu durumda ise tez hazırlama merkezi konusunda inceleme gerekiyor. Çünkü tamam hizmet alacağız. Ancak kimden ve nasıl hizmet alacağız? Bu konuda yapılacak çeşitli araştırmalar ile doğru alternatiflere yönelmek gerekiyor. Konuyla ilgili doğru bir noktaya varabilmek için, ilk olarak mevzubahis sürecin nasıl yapıldığını kısaca bilmek gerekir. Aksi durumda neyi, nasıl satın alacağınızı bilmeniz mühimdir.

MBA Tezi Hazırlama

Belki de en yoğun ilgi gören programlarda işletme yönetimidir. MBA tezi hazırlama ise bu programlarda yerine getirilmesi gereken bir süreçtir. Gerek tezli gerek tezsiz olarak hemen her üniversitede bulunur. Bu durumun doğal bir sonucu olarak insanların başvuruları içerisinde mühim yer tutar. Tamamen özgün içeriklerle onlarca çalışmanın başarıya ulaşmasında katkıda bulunan işletmemiz size de yardımcı olabilir.

Pazarlama Tezleri Yazdırma

Aslında işletme yönetimi anabilim dalına bağlıdır. Ancak son yıllarda pazarlama tezleri yazdırma hakkında ciddi manada talep olduğu bilinir. Çünkü birçok işletme bu konuda yetersiz olduğunu kabul etmiştir. Pazarlamanın satıştan ibaret olmadığını anlamıştır. Bu durumda ise hem işletmeler hem de bireyler konuya ciddi manada eğilmişlerdir. Biz de bu disiplinle alakalı hemen hemen her konuda akademik danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Pazarlama Tezi Hazırlayan Yerler

İşletme Tezi Danışmanlık

Hem fakülte hem de yüksek lisans düzeyinde ilk açılan bölümlerin başında işletme gelir. Neredeyse tüm okullarda vardır. İşletme tezi danışmanlık talebi ise bu programlarda eğitim gören kimselerin gereksinim duyması neticesinde ortaya çıkar. Bu disiplinle alakalı olarak hemen her konuda işlemleri yerine getirebiliyoruz. Çok nadir bile olsa bazı konularla ilgili destek olmamız mümkün olmayabilir. Konuyu yapabilir olsak bile bazen takvimimiz uyuşmayabilir.

Yüksek Lisans Projeleri

Son yıllarda tezsiz programlar aşırı talep almaktadır. Bu durumun neticesinde ise talebeler yüksek lisans projeleri yazmamızı isterler. Hal böyle olunca da biz de arz talep dengesi etrafında en çok bu hususta hizmet verir hale geldik. Özellikle de ALES sınavının kalkması ile üniversiteden dört yıl eğitimi tamamlayan herkes dilediği takdirde bu tür programlara direkt başlamayabilmektedir. Hal böyle olunca da artık birçok insan ciddi manada lisansüstü eğitim almaktadır. Eğitimin sonunda ise dönem projesi hazırlamak icap eder. Biz de proje ve ek olarak yüksek lisans tez danışmanlığı konusuyla alakalı profesyonel hizmet sunuyoruz.

Tez Yazan Yerler

Bölümü ne olursa olsun insanlar tez yazan yerler arasında birçok alternatife sahiptir. Çünkü tez yazan yerler tam olarak süreci delege etmek adına faaliyet sunar. Zor durumda olan ya da bir şekilde bu işlemleri yapamayan kimseler için destek verilir. Her biri tamamen size ait özgün işler meydana getiririz. Ayrıca konu belirleme noktasında da çalışmamız vardır. Böylece siz konuyla alakalı bile düşünmek durumunda değilsiniz. Biz hepsini yerine getireceğiz.

Tez Hazırlama Fiyatları

Konu tez/proje olunca elbette tez hazırlama fiyatları hususunda bilgi almadan olmaz. Ancak birçok kişi bizden ortalama rakam ister. Oysa tez hazırlama fiyatları tamamen sizden gelecek bilgilere göre değişir. Sizden istenen bilgilerin tamamı ücreti etkiler. Konu, bölüm, teslim tarihi, metodoloji, sayfa sayısı ve dil gibi hususlar bunların başında gelir. Hepsinden mühim olanı belki de biz o konuda süreci üstlenemeyiz. Hal böyle olunca da sizden istenen bilgileri bize iletmenizi rica ediyoruz. Bunun neticesinde yaklaşık değil, kesin tutarı size iletmemiz mümkün olur.

Özgün Akademik Tez

Aslında konunun temeli özgün akademik tez olarak görülmelidir. Çünkü özgün akademik tez olmazsa geriye konuşacak bir şey kalmaz. Gerçekten de durum böyledir. Çünkü sizin hazırlayacağınız doküman eğer ki size ait değilse bir işe yaramaz. Size ait olması demek hiç alıntı yapmayacaksınız demek değildir. Aksine dilediğiniz kadar alıntı yapabilirsiniz. Mühim olan ilk nokta tüm alıntıları bir tane bile eksik olmadan göstermektir. Buna ek olarak ise birebir alıntının belirli bir sınırın üzerinde olmamasıdır. Biz tüm çalışmalarda buna azami dikkat ederiz.

Profesyonel Yüksek Lisans Tez Danışmanlığı

Geride kalan süreye baktığımızda profesyonel yüksek lisans tez danışmanlığı noktasında kat ettiğimiz yolu görebiliyoruz. Profesyonel yüksek lisans tez danışmanlığı denilince birçok kişi bu faaliyet alanında çalışma yapmaktadır. Ancak bunların ne kadarı gerçek manada işini hakkıyla yapabilmektedir? Burası büyük bir soru işareti içermektedir. Çünkü bu iş düşünülenin aksine çok zordur. Bazı kimseler ücret noktasında düşük beklentiler içerisindedir. Bu ücreti neye göre belirliyorlar bu da sorulması gereken önemli bir sorudur. Çünkü bilgi çok pahalıdır. Buna rağmen bizim fiyatlarımız optimum düzeydedir. Lütfen yanlış anlamayın bu en pahalı kurum ile çalışmanız gerekir sonucunu bildirmez. Burada bizim ücretlerimiz kesinlikle en pahalı olan değildir. Dikkat edilmesi gereke kıstas, ucuz olmak gibi bir düşünce içerisinde olmadığımız gerçeğidir. Okul ücretleri ile akademik danışmanlık ücretlerini vs. kıyaslamak ciddi bir yanılgıdır. Birçok kişi bu ne alaka dese bile emin olunuz bununla çokça karşılaşıyoruz. Böyle bir durumda herhangi bir ücret ödemeden devlet üniversitelerinde eğitim gören kimseler ne düşünecek orası da ayrı bir noktadır. Kısacası ilk olarak işin ne olduğunu algılamak gerekiyor. Sonrasında ise bu işin ne kadar emek gerektirdiğini tespit etmek mühimdir. Bu iki soruya yanıt verirseniz ücret noktasında zihninizde bir şeyler oluşacaktır. Ya da bunlara gerek kalmadan yüksek lisans tez danışmanlığı ya da farklı taleplerinizle alakalı sizden istenen bilgileri bize iletmeniz yeterlidir. Size yaklaşık değil net ücret teklifimizi en geç bir iş günü akabinde sunabiliriz.