Hangi Konularda Tez Yardımı Veriyoruz

Konu Başlıkları

Akademik danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren işletmelerden birisi olarak hizmet portföyümüzü geniş tutmaya çalışıyoruz. Hangi konularda tez yardımı veriyoruz diye merak edenler için kabaca aşağıda başlıklar halinde açıkladık. Elbette bunlardan çok daha fazla konuyla alakalı tez, makale, yüksek lisans projesi ve ödev yazım gibi noktalarda faaliyetimiz vardır. Ancak her birisi için başlık açmak çok pratik olmadığından dolayı genel manada bu başlıklar altında sınıflandırma yapılmıştır.

1. Sosyal Bilimler Disiplinleri

Fen bilimleri binlerce yıldır çok ciddi gelişim göstermiştir. Ancak sosyal bilimler disiplinleri açısından bakıldığında geride kalan 50 yıl bile eski zaman olarak nitelendirilebilir. Özellikle de 100 yıl geriye gidilirse ciddi akademik çalışmalara ulaşmak genel manada pek mümkün olmaz. Bu çerçevede son yılların gözde bilim dalları arasında yer alan bu bilim dalıyla alakalı hemen hemen tüm anabilim dallarında profesyonel destek hizmetimiz vardır. Ancak öyle bir konu seçersiniz ki dönem projesi veya tezi üstlenmemiz mümkün olmaz. Bu durumun en önemli nedeni yeterli literatürün bulunmadığı konuların seçilmesidir.

2. Yüksek Lisans Tezi Yazım

Tez/proje açısında bir kategorize yapmak gerekirse yüksek lisans tezi yazım konusuyla alakalı geniş portföyümüzün olduğu bilgisini paylaşabiliriz. Ağırlıklı olarak sosyal bilimler olsa bile sayısal disiplinlerde de çalışma gerçekleştirmekteyiz. Ancak fen konularıyla alakalı sınırlı çerçevede hizmet verildiğini ifade etmek yanlış olmayacaktır. Yüksek lisans programlarının son yıllarda ciddi manada ilgi görmesi sebebiyle en yoğun hizmet alanını meydana getiriyor. İnceleme yapılabilmesi için bölümünüz, araştırma yönteminiz, teslim tarihiniz ve sayfa sayısı gibi bizim açımızdan temel gösterge olan bilgileri iletmeniz neticesinde size geri bildirimde bulunacağız.

3. Tezsiz Yüksek Lisans Dönem Projesi

Yüksek lisans programlarının yoğun ilgi görmesi tezsiz programların da bundan nasibini almasına sebep olmuştur. Tezsiz yüksek lisans dönem projesi bahsi geçen programlarda öğrencilerin yerine getirmesi gereken sorumluluklar arasındadır. Öncelikli olarak derslerin başarı ile sonuçlandırılması icap eder. Devamında ise bu aşamaya gelirsiniz. Eğer ki çeşitli sebeplerle yüksek lisans projenizi yazamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4. Lisans Bitirme Tezi

Son kısımlara gelirken nadirde olsa üstlendiğimiz kategori lisans bitirme tezi olarak paylaşılabilir. Genelde bu akademik kategoride eğitim gören kimselerin ekonomik özgürlükleri bulunmaz. Buna karşın önemli düzeyde boş zamanları bulunmaktadır. Yalnızca bahsedilen iki faktör bile profesyonel destek alımını ciddi manada etkiler. Eğer sizin de anlatılan biçimde gereksinim duyduğunuz akademik çalıştay varsa bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sonuçta hangi konularda tez yardımı veriyoruz merak ediyor ve/veya hizmet talep etmek istiyorsanız sizden istenen bilgileri bize iletiniz. Yapılacak inceleme akabinde size geri bildirimde bulunacağız.