Tez Yazdırma Fiyatları

16

Güncel Tez Yazdırma Fiyatları

Sıklıkla tez yazdırma fiyatları sorulmaktadır. Oysa hangi bölüm, dil veya konuda çalıştay talep edilmektedir. Bu çok mühim bir noktadır. Eğer başvuru sırasında sizden istenen bilgiler bize tam manası ile aktarırsanız yaklaşık değil; net ücreti size iletebiliriz. Aksi durumda değişkenlerden her birisi tez yazdırma fiyatları hususunda artışa/azalışa sebep olabilir. Şimdi ayrı ayrı başlıklar halinde birkaç konuya daha değinelim.

Yüksek Lisans                    50 – 70 ₺
Lisans                               55 – 80 ₺
Tez Düzenleme                  110 – 208 ₺
Bitirme Tezi                       53 – 55 ₺
Tezsiz Yüksek Lisans           68 – 82 ₺
Önlisans                            50 – 55 ₺
Hukuk                               80 – 95 ₺
MBA                                  80 – 105 ₺
Mühendislik/Mimarlık          75 – 85 ₺
Elektrik/Elektronik              50 – 55 ₺
Endüstri Mühendisliği          51 – 60 ₺
İşletme                             53 – 71 ₺
İngilizce                            65 – 85 ₺
SPSS Analiz ücreti              2.000 ₺
Literatür Tarama                55 – 60 ₺
İntihal Düşürme                 60 ₺
Makale                              80 ₺
Doktora                             250 ₺
Ödev                                 40 ₺

Yazdırma Ücretleri

Başlangıç aşamasında ifade edildiği gibi tez yazdırma ücretleri konusunda ancak yaklaşık bir ücret sunabiliriz. Ki böyle bir durum söz konusu olursa ileride daha önce bu teklifi iletmiştiniz biçiminde çok yorum alıyoruz. Ancak hemen hatırlatmak gerekiyor ki mutlaka bir değişiklik söz konusu olmuştur. Aksi bir durum düşünülemez. Söz gelimi konu başta olmak üzere, yöntem (metodoloji), sayfa sayısı veya teslim tarihi gibi.

Tez Yazdırma Fiyatları Bilgi

Diğer taraftan tez yazdırma fiyatları bilgi başvuruları ile ilgili size yanıt verilebilmesi için çeşitli incelemelerin yapılması gerekiyor. Bunların başında bölüm, konu, teslim tarihi ve araştırma yöntemi gelmektedir. Eğer tez yazımı ile alakalı bu hususları netleştiremediyseniz bir an evvel danışman öğretim üyesi ile görüşüp bize net bilgiler vermeniz gerekiyor. Aksi durumda tez yazdırma fiyatları hususunda kesin görüş bildirmemiz çok mümkün olmayacaktır.

En Ucuz Tez Yazdırma Fiyatları

Son kısımlara gelirken en ucuz tez yazdırma fiyatları hakkında konuşmak gerekiyor. Aslında baktığımızda en ucuz tez yazdırma fiyatları diye bir durum söz konusu değildir. Daha doğrusu en ucuz fiyatı olan kaliteli değildir. Çünkü birçok durumda öğrenciler bize ulaşıyor ve çeşitli sebeplerle işlerinin yarım kaldığından bahsediyor. Ancak gözden kaçan önemli noktalar söz konusudur. Mesela burada ucuz olanın işinize ne kadar yarayacağı hususudur. Bu demek değildir ki ucuz olan kalitesizdir. Ancak her işinde bir bedeli olduğu ortadadır. Kısacası ucuzluk önemli bir kriter olmakla birlikte tez yazım sürecinde sizin yapmanız gereken daha farklı araştırmalardır. Aksi bir durumda fiyat ilk önceliğiniz olursa size en doğru hizmeti verecek yer ile çalışmanız pek mümkün olmayabilir. Daha net bilgi vermek gerekirse ortalama yüksek lisans tezi 5.000 TL civarında yazılabilir. Ancak bunu 1.000 TL ücretle yaptığını iddia eden kişi ya bu işi bilmiyordur ya da niteliksiz çalışma hazırlıyordur. Tez yazdırma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.