Tez Bilgi Paylaşım Danışmanlığı

11

Kalem Tez Bilgi Paylaşım Danışmanlığı

Akademik çalışma hazırlama süreci ile alakalı bilgi almak isteyen herkes artık tez bilgi paylaşım danışmanlığı ile bu amacına kolaylıkla ulaşabilecektir. Hayata geçireceğimiz forum sayesinde birçok insan deneyimlerini paylaşacaktır. Diğer tarafta ise çeşitli konularla ilgili akademik araştırma yapan kimseler ihtiyaç duydukları bilgileri bu platform üzerinden elde edeceklerdir. Böylelikle hem dileyen bilgilerini paylaşacak hem de ihtiyaç duyanlar ulaşmak istediği bilgileri bu platform aracılığıyla elde edecekler. Kısacası yalnızca tez veya dönem projesi gibi akademik çalışmalarla alakalı platform olması sebebiyle sadece ihtiyaç duyan kimseler için öz bilgi burada yer alacaktır. Bunun dışında alakasız konularla paylaşıma izin verilmeyecektir.

1-) Tez Bilgi Paylaşım Hakkında

Çok basit bir ara yüzle karşınıza çıkacak olan tez bilgi paylaşım hakkında aslında bizim ortaya koyacağımız pek bilgi bulunmamaktadır. Daha doğrusu içerik ve sayfa tasarımı gibi konularla alakalı daha çok ihtiyaç duyan veya tersi durumda paylaşmak isteyen kimselerin ne düşündüğü önemli olacaktır. Platform sahibi olarak bizler de kullanıcıların üretecekleri içeriğe bağlı olaraktan bu tasarıma tamamen onların düşünceleri doğrultusunda yön vereceğiz. Konuyla alakalı düzenli olarak sizden alacağımız bildirimlerle düzeni sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Yalnızca şunu ifade edebiliriz önlisans, lisans, yüksek lisans veya doktora gibi kategorileri tamamen ayrı olarak değerlendireceğiz. Böylelikle tez yazım ve akademik çalışmalardan makale hazırlama süreci ile alakalı tamamen odaklanılmış dokümanlara ulaşacaksınız.

2-) Tez Hakkında Bilgi Paylaş

Belirli koşulları sağlamak kaydı ile tez hakkında bilgi paylaşmak isteyen herkes burada düşüncelerini ortaya koyabilecektir. Elbette bunların tamamını kontrol ediyor ve gerçeklerden uzak ya da saygısızlık içeren ifadelerin tamamını kaldıracağımızı özellikle belirtmek isteriz. Akademik çalışma hazırlama ile ilgili herkesin farklı önerileri olabilir. Platform sahibi olarak bu düşüncelere katılmıyor olsak bile düşünceleri paylaşacağız veya daha doğru ifadeyle insanların paylaşmasına izin vereceğiz. Ancak istatistik veri analizi, tez yazım, dönem projesi yazma gibi konularla alakalı gerçek manada yanıltıcı olan ve doğru olmaktan uzak bilgi verildiğinde buna müdahale etmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Ki böyle de yapacağız. Kısacası tez hazırlama aşamasında ilgili öğrencileri yanlış yönlendiren bir bilgiye rastlarsak hemen sayfamızdan kaldıracağımızı özellikle belirtmek isteriz.

3-) Herkes İçin Tez Paylaşım Forumu

Sonuçta profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor olsak bile herkes için tez paylaşım forumu projesini hayata geçiriyoruz. Böylelikle hizmet satın almayacak olsanız dahi akademik bir çalışma nasıl hazırlanır, makale nasıl yazılır veya yüksek lisans dönem projesi hazırlama süreçleri ile alakalı bilgileri elde edebileceksiniz. Bunun yanında dileyen kişiler kendi tecrübelerini de ortaya koyabilecek ve belirli kıstaslar etrafında kendi deneyimlerini paylaşabilecektir. Forum kuralları dışında olmamak kaydıyla herkes dilediği konuda dilediğini yazabilir. Tabii ki tez yazım veya makale hazırlama gibi konularla alakalı olmalı ve insanlara yanıltıcı bilgi vermek kaydıyla bu hususu uygulayacağımızı özellikle belirtmek isteriz.