Hızlı Tez Yazdırma Mümkünmü?

19

Hızlı Tez Yazdırma

Çok plan yapan toplum olduğumuz söylenemez. Konu öğrencilik olduğunda ise durum vahimdir. Hızlı tez yazdırma denince birçok kişi aynı durumda. Hızlı tez yazdırma ile uzun zamandır ertelenmiş olan işlemlerin acil biçimde tamamlanması mümkün olmaktadır. Ancak düşündüğünüz kadar kolay olmayacak bu süreci bir de hızlıca sonuçlandırmak birçok riski barındırmaktadır. İlk olarak danışmanın size olan inancı düşük seviyede olacaktır. Şöyle ki altı veya yedi aydır söz konusu işlemleri doğru düzgün olarak başlatmamış öğrencinin birkaç ayda tüm işlemleri tamamlaması pek mantıklı görünmez. Üstelik tez yazım veya diğer akademik çalıştayların hayatımızda birkaç kez yapıldığını düşünürsek danışmanlar haksız sayılmaz. Bunun yanında eğer işlemleri kendiniz yapacaksanız ortalama on iki ay sürecek aşamaya ayıracağınız emeği birkaç ay ile sınırlandırmanız icap eder. O halde kısıtlı sürede tez için ciddi efor sarf etmeye hazır mısınız?

Hızlı Tez Yazılabilir Mi?

Pratikte hızlı tez yazılabilir mi? Sorusunun yanıtı basittir. Elbette mümkün. Ancak uygulama aşamasında hızlı tez yazılabilir mi diye düşünen kimselerin ciddi manada yıprandıkları su götürmez gerçektir. Çünkü işi tam manası ile sıkıştırmış oluyorsunuz. Kendi adınıza zor olanı yapıyor olsanız dahi en azından okulla ilişiğin kesilmesini önleyeceğiniz için buna değeceğini düşünüyoruz. Kısacası böyle bir şey mümkün ancak ciddi manada yorucu olacaktır.

Hızlı Tez Yazmak Sakıncalı Mı?

Hayatımızda çeşitli işlemler için ortalama süre gerektiği bilinir. Eğer ki süre kısalırsa efor artacaktır. Hızlı tez yazmak sakıncalı mı? Aslında hayır. Ancak hızlı tez yazmak sakıncalı mı dediğinizde bu gerçek ile yüzleşmeniz önemlidir. İlk olarak şöyle örnek verelim. Ortada 100 birimlik iş olsun. Bunu 100 adımda gerçekleştirmek ile 20 adımda gerçekleştirmek aynı olmaz. Danışmanınız ile ortalama ayda bir görüşme gerçekleştiriyorken kısa sürelerde genellikle haftalık görüşme yapmak tez hazırlama aşamasında size ciddi manada katkı sunacaktır. Sizin için tez, dönem projesi yazım işlemi tamam ancak danışmanla görüşmeniz her daim mümkün olacak mı?

Hızlı Tez Yazdırma Merkezi

Sonuç olarak gerektiği anlarda hızlı tez yazdırma merkezi olarak size destek olabiliriz. Böylelikle siz de hızlı tez yazdırma merkezi aracılığı ile kaybettiğiniz zamanı telafi edebilirsiniz. Teknik olarak biz çok kısa sürelerde bu işlemleri yapabiliyoruz. Ancak mühim olan tezin ya da yüksek lisans dönem projesinin tamamlanması değildir. Mühim olan danışmanın her adımda onayını almak suretiyle süreci tamamlamaktır. Bunun aksi düşünülemez. Şöyle ki çok güzel bir tez hazırlarsınız ancak danışman bunu reddedebilir. Tersi durumda ise asgari gereklilikleri karşılayan tez/dönem projesi yazarsınız ve danışman bunu onaylar. Önerimiz her aşamada mutlaka danışmandan onay almanız olacaktır. Detaylı bilgi almak ya da başvuru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.