Yüksek lisans düzeyi programlar başta olmak üzere birçok birey için tez yaptırma ofisi faaliyettedir. Tez yaptırma merkezi olarak da isimlendirilen bu kurumlar arasında bulunan işletmemiz, tüm seviyelerden ve farklı disiplinlerden öğrenciler için tez, dönem projesi, ödev hazırlama ve makale yazım süreçlerinde profesyonel destek hizmetleri vermektedir. Böylelikle kendisi bir şekilde bu işlemleri tamamlamak istemeyen ya da tamamlayamayan kişiler için mühim bir konuda profesyonel çalıştayların meydana getirilmesi mümkün görünmektedir. Bu süreçte önerimiz şudur ki henüz işe başlamadan önce bizimle irtibat kurmanız ve durum hakkında birlikte istişare edilmesidir. Çünkü konu belirleme aşamasında birçok kez görüldüğü üzere, bazı danışman öğretim üyeleri maalesef ki çok ilgisiz olmaktadırlar ve çalışma sahibinin karşılaşması muhtemel konularla alakalı pek yardımcı olmamaktadırlar. Kısacası işe henüz başlamadan bizimle irtibat kurarsanız ileride çıkmaza girecek bir konuda çalışma yapmamanız gerektiğini biz size işin başında iletiriz. Ancak düşünün ki son döneminiz ve konu değişikliğiniz mümkün değildir. Böyle bir durumda bizim etki alanımız son derece sınırlı olabilir ve olumsuz durumlarla karşılaşmanız kuvvetle muhtemeldir.

Proje Ödevi Hazırlayan Yerler

Tezsiz programlar için proje ödevi hazırlayan yerler hakkında hizmet almak isteyen talebeler için destek hizmetlerimiz mevcuttur. Böylelikle proje ödevi hazırlayan yerler arasında bulunan bir kurumdan hizmet almak suretiyle sizin söz konusu işlemleri tamamlamanız ve mezun olmanız mümkün olabilir. Bilindiği üzere mezun olmadan önce tüm derslerin tamamlanması ve dönem projesi ya da yüksek lisans bitirme tezi gibi isimlerle nitelendirilen akademik içerikli bir çalıştay meydana getirmeniz talep edilmektedir. Eğer ki bu konuyla alakalı olarak süreci tamamlamazsanız mezun olmanız söz konusu değildir. Son yıllarda eğitim-öğretim konusunda da süre bakımından bir sınırlandırma getirilmiş olması sebebiyle tüm emeklerinizin boşa gitmesi söz konusu olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için zamanında bize başvurmanız önemli bir detaydır. Açıkçası çok kısa sürelerde de iş meydana getirebiliyoruz ancak bunu pek önerdiğimiz söylenemez. Mantıklı olan tüm düzeylerdeki tezde/projede işi erkenden bitirmek ve geriye kalan zamanı olası beklenmeyen sürprizlere ayırmak olmalıdır. Burada tercih size ait olmakla birlikte bizim önerimiz bu şekildedir.

Ücretli Ödev Yapma

Lisans ve yüksek lisans gibi programlar başta olmak üzere ücretli ödev yaptırma doktora düzeyi programlarda bile söz konusu olur. Ücretli ödev yaptırma genellikle yoğun bir çalışma hayatı olan kimseler için sınırlı olan zamanın etkin kullanılamaması ya da bunun için yeterli zaman bulunamaması gibi sebeplerle tercih edilmektedir. Sebebi bizi ilgilendirmemekle birlikte konu hakkında birçok farklı disiplinde profesyonel destek hizmetimiz vardır. Bununla alakalı olarak çok geniş bir çalışma portföyümüz olmakla birlikte kesin yanıt verilebilmesi için bölüm, konu, teslim tarihi ve diğer detayların bize iletilmesi gerekmektedir. Eğer ki bu bilgileri iletirseniz doğru değerlendirme yapabiliriz ve size kesin yanıt verebiliriz. Çünkü proje bazlı çalışıyoruz ve her konuda süreci üstlenmemiz söz konusu olamaz. Bu şekilde daha gerçekçi bir yaklaşım sergilemek gerekiyor ve konuyla alakalı olarak kesin bilgi için bizimle irtibat kurmanızı ve istenen bilgileri iletmenizi rica ediyoruz. En kısa sürede konuyla ilgili değerlendirme yapılacak ve size geri bildirimde bulunulacaktır.

İşletme Tezi Hazırlama

Tez Danışmanlık 2020; Belki de en yaygın olarak görülen programların başında gelen bu bölümle alakalı olarak işletme tezi hazırlama hizmetimiz vardır. İşletme tezi hazırlama hakkında konuların hemen hemen tamamına yakınını üstlenebiliyor olsak bile kesin yanıt verilebilmesi için istenen bilgileri iletmenizi rica ediyoruz. Zira, konuyu yapabiliyor olsak bile çalışma takvimi hakkında uygunlukta bir o kadar mühim bir husustur. Diğer taraftan ağırlıklı olarak sayısal bilimlerden lisans düzeyi eğitimini tamamlamış olan bireyler, bazı durumlarda sosyal bilimler disiplinlerine yönelmektedir. Bu durumda işletme (MBA) programları son derece yoğun bir ilgi görmektedir. Buna ek olarak birçok insan artık yüksek lisans düzeyine ulaştığında iş hayatına da atılmıştır. Anlatılan durumun neticesinde ise kendisine ve ailesine vakit ayırmakta problem yaşayan bazı kimseler konu hakkında tez yazan yerler aracılığı ile işlemleri tamamlamak istemektedir. Biz de tez hazırlama merkezi olarak faaliyet gerçekleştirdiğimizden dolayı, talep eden bireylere profesyonel hizmet sunmaktayız. Tez yaptırma hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için bizimle irtibat kurunuz.

Dönem Projesi Yazdırma

En yoğun başvurunun geldiği yüksek lisans düzeyinde, dönem projesi yazdırma da bu kategorinin en çok başvuru alan sınıfıdır. Çünkü dönem projesi yazdırma işlemi talep eden kimseler tezsiz olarak belirtilen programlarda eğitim görmektedir. Hal böyle olunca da tez değil ancak genel manada tezin tüm özelliklerini barındıran bu akademik çalışma hakkında birçok farklı konuda süreci üstlenebiliyoruz. Son yıllarda bu programlara olan ilginin artmasının bir diğer nedeni de ALES olarak bilinen sınavın kaldırılmasıdır. Bu sınav tezsiz programlar için zorunlu olmaktan çıktığı için lisans programından mezun olan bireyler gerekli şartları yerine getirmesi halinde direkt olarak tezsiz programlara kaydolabilmektedir. Bahsedilenler neticesinde bu programlar ciddi bir ilgiyle karşılaşmış ve popüler hale gelmiştir. Biz de çalışma ağırlığımızı artan bu talebe göre yönlendirdik ve ağırlıklı olarak sosyal bilimler disiplinlerinde olmak üzere, söz konusu programlardan birçok konuyla alakalı destek hizmeti verebilmekteyiz. Eğer ki siz de bahsi geçen programlarda eğitim görüyor ve işlemleri bir başkasına delege etmek istiyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Genel olarak iletilmesini istediğimiz bilgiler konu, teslim tarihi, yaklaşık sayfa miktarı ve yöntem gibi bilgilerdir. Detaylı bilgi almak ve/veya başvuru için bizimle irtibat kurabilirsiniz.