2023 Yılı Üniversite Tez Danışmanlık Fiyatları

255
Eğitim Yönetimi Tezi hazırlama merkezi

2023 Yılı Üniversite Tez Danışmanlık Fiyatları

Yıllar içerisinde değişen ücretler neticesinde 2023 yılı üniversite tez danışmanlık fiyatları önemli düzeyde artmıştır. Şüphesiz bu durumun oluşmasında yaşanan gelişmeler, Türk Lirasının yüksek düzeyde değer kaybetmesi ve pandemi sonrası enflasyondaki inanılmaz yükseliş ciddi manada etkili olmuştur. Yalnızca asgari ücret bile son 2 yılda neredeyse 4 katına çıkmıştır. Hal böyle olunca bu durumdan hayatımızın her anının etkilenmemesini beklemek olmazdı. Yine de şunu özellikle belirtmek gerekiyor ki emin olunuz ücretleri biz 4-5 katına çıkarmadık. Tabii ki anlatılanlardan üniversite öğrencileri gibi bizler de etkilendik ve bu durumun sonucunda ücretlerde artış yaptık ancak bunu optimum düzeyde tutmaya gayret gösteriyoruz.

1-) Tez Danışmanlık Ne Demek?

Birkaç başlık halinde incelemeleri yapmadan önce tez danışmanlık ne demek? Sorusuna birlikte yanıt arayalım. Meydana getirilmekte olan bitirme tezleri ya da dönem projelerinin tamamında veya belirli kısımlarında sürecin başkasına delege edilmesi işlemine danışmanlık denilmektedir. Böylece alacağınız destek neticesinde bazı tez hazırlama işlemlerini hızlandırmış olacaksınız. Ayrıca özellikle yüksek teknik bilgi gerektiren noktalarda (örneğin SPSS veri analizi gibi) zaten ortalama birisinin bu programı kullanması mümkün olmaz. Programı kullanabiliyor olsanız dahi SPSS bilmeniz yeterli olmaz çünkü istatistik temel bilgisinin yazılımda uygulanması gerekmektedir. Anlatılan nedenlerle pek çok insan bilimsel araştırmalarla alakalı profesyonel destek almaktadır. Elbette bu destek ücreti mukabilinde olabileceği gibi yakınlarınızdaki birisinden de olabilir (örneğin arkadaş, abla veya ağabey gibi). Süreçle ilgili inceleme yaparken 2023 yılı üniversite tez danışmanlık fiyatları hususunda detayları öğrenmeyi atlamayınız.

2 Yıllık Üniversitede Tez Var Mı?
2 Yıllık Üniversitede Tez Var Mı?

2-) Ücretli Tez Danışmanlık Hizmetleri

Akademik içerikli olsun veyahut olmasın ücretli tez danışmanlık hizmetleri hakkında faaliyetlerimiz devam etmektedir. Aslında genel amaçlı bilimsel araştırma istendiğinde bunun ismi tez/proje olarak isimlendirilmemelidir. Ancak böyle bilimsel araştırmalar ne maksatla kullanılıyor olursa olsun sistem aynı şekilde meydana getirilir ve içerikler benzer şekilde oluşturulur. Yani kaynak gösterilmesi sizin meydana getirdiğiniz çalıştayın tez olması bir yana, saygınlık ve ciddiyet kazandırır. Anlatılan nedenlerle bizden özel maksatlı genel araştırma talep edilse dahi biz tez yazım mantığında bunları hazırlıyoruz. Böylelikle inceleyen kimseler hazırlayana daha fazla saygı duymakta, aynı zamanda bizim için de işimizi ciddiyetle yaptığımızı göstermektedir. Tüm bunları araştırırken 2023 yılı üniversite tez danışmanlık fiyatları hususunda bilgi almak isterseniz bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Elbette eğitim gördüğünüz programla alakalı hizmet veriyorsak danışmanlık-destek hizmeti almanız mümkün olacaktır.

3-) Tez Hazırlama Ücretleri Arttı

Nelerin fiyatları artmadı ki? Savunma mekanizması olarak değil ancak tez hazırlama ücretleri arttı dememiz eminiz ki pek çok insanı şaşırtmayacaktır. Çünkü bizler geride kalan dönemlerde yıl başında mutlaka zam yapalım gibi düşünce yapısı içerisinde hiç olmamıştık ve hatta ücretleri revize etmeyi genelde düşünmezdik. Ancak son birkaç yıldır o kadar değişiklik oldu ki emin olunuz biz de tez hazırlama profesyonel destek hizmetleri noktasında fiyat dengesi oluşturma noktasında önemli sorunlar yaşıyoruz. Hal böyle olunca da hem bizim için sorun oluyor hem de çalışma talep eden kimseler için. Kısacası bizler aynı diğer vatandaşlar ve ticaretle uğraşan kimseler gibi bu durumdan rahatsızlık duyuyoruz ve umuyoruz fiyatlar denge politikasına oturur diye düşünüyoruz. Kesin olan şu ki 2023 yılı üniversite tez danışmanlık fiyatları güncellenmiş ve geçen yıla göre önemli düzeyde tez yazım ücretleri danışmanlık destek fiyatları artmıştır.

4-) Yüksek Lisans Dönem Projesi Danışmanlık Fiyatları

Önceki kısımlarda hayatımızdaki ücreti artmayan bir şey kalmadı demiştik. Peki yüksek lisans dönem projesi danışmanlık fiyatları ne oldu derseniz sonuç belli. Maalesef ki tez danışmanlık ücretleri hakkında yapılan revizeler dönem projelerini de etkilemiştir. Üniversite öğrencileri bilirler ki tez veya proje inceleme yapan insanlar aslında temel manada aynı süreç üzerinde işlem yapmaktadır. Çünkü tez yazım aşamasında meydana getirilen dosyaların hazırlanmaları farklılık içermez. İsim değişikliği ilgili dokümanın nerede kullanılacağını gösterir ve buna göre kullanım amacına göre isimlendirilir. Kısacası yüksek lisans dönem projesi ile lisans bitirme tezi yazan kimselerin aynı metotları kullanmaları gerekir. Temelinde akademik çalıştaylar akademik çalıştaydır. 2023 yılı üniversite tez danışmanlık fiyatları incelemesi yaptığımız bu yayında son kısımlara gelirken şimdi makalemizin son başlığına geçelim.

5-) Tez Hazırlama ve SPSS Analiz Destek Hizmeti

Anlatılanları toparlayacak olursak tez hazırlama ve SPSS analiz destek hizmeti almak isteyenler 2023 yılı üniversite tez danışmanlık fiyatları arttığından dolayı geçen yıla göre bir miktar fazla ücret ödeyecektir. Ancak geçen yıla göre sadece asgari ücretin %40 civarında arttığı düşünülürse bu artış toplumun pek çok kesimi için önem teşkil etmeyecektir. Çünkü biz yüksek lisans dönem projesi ya da tezleriyle ilgili artışları bu dengede tutmaya gayret gösterdik. Eğer ücretler sizin için uygun gelmez ve tez hazırlama işlemleriyle ilgili deneyimi olan kişilerden bilgi almak isterseniz buradaki veya buna benzer blog sayfalarındaki bilgilere ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz. Örnek blog sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.blog.kalemtezhazirlama.com/ Eğer kapsamlı bilgi almak veya bizimle iletişime geçmek isterseniz çalışma saatlerimiz içerisinde telefonla veya eposta ile iletişim kuracaksanız dilediğiniz zaman bizimle etkileşime geçebilirsiniz (Çalışma saatlerimiz hafta içi her gün 09.30 – 18.30 saatleri arasındadır).

Makaleyi değerlendirin!
Toplam: 1 Ortalama: 5