Kıbrıs’taki Üniversiteler Tez Yazım Destek Danışmanlık

39
kktc kıbrıs tez hazırlama yazdırma

Kıbrıs’taki Üniversiteler Tez Yazımı Destek

Yavru vatanımız Kıbrıs’taki üniversiteler tez yazım destek hizmetleri sunan kurumlardan birisi olarak adada yer alan üniversitelerle alakalı genel bilgilendirme yayınlarımıza devam ediyoruz. Sayıları yirmiyi geçmiş olan yükseköğretim kurumlarının her biri kapasite olarak büyümekte ve ilgili tarafların yoğun ilgisine maruz kalmaktadır. Bu sebepledir ki öğrencilerin çeşitli akademik danışmanlık taleplerine karşı kayıtsız kalamadık. Eğer sizler bazı gerekçelerle yazmak durumunda olduğunuz tez, bitirme tezleri ya da yüksek lisans dönem projeleri hususunda bazı kısımlarda destek almak istiyorsanız bizimle irtibat kurmanız dahilinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Elbette burada bizim uzmanlığımızın olduğu disiplinlerden birisinde talebiniz olması gerekmektedir. Bu konuda somut yanıt paylaşılabilmesi adına eğitim gördüğünüz bölüm, bizden istediğiniz araştırmanın niteliği, konu başlığı, araştırma metodu ve teslim tarihi gibi bilgilere gereksinim duyuyoruz. İstenen bilgileri eksiksiz olarak iletirseniz doğru değerlendirme yapabilir ve size geri bildirimde bulunabiliriz. Eğer tezinizi ya da projenizi yapabileceksek detaylar hakkında görüşmeye başlayabiliriz.

1. Ada Kent Üniversitesi

İstanbul merkezli eğitim yatırımcıları tarafından 2015 yılında kurulmuş olan Kıbrıs Ada Kent Üniversitesi her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesinden öğrencilere ev sahipliği yapan bu okulda pek çok olanak bulunmaktadır. Gazimağusa şehrinde yerleşkesi bulunan okulun kampüsünde çok çeşitli imkanları bulunmakta ve öğrenciler için kafeteryalardan barınmaya, spor alanlarından kütüphaneye dek gereksinim duyulan tüm imkanları barındırmaktadır. Ulaşımla alakalı taleplere de kayıtsız kalınmamış ve düzenli biçimde ulaşım çalışmaları yapılmaktadır. Servislerle ve diğer ulaşım olanakları hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://adakent.edu.tr/ulasim/

2. Akdeniz Karpaz Üniversitesi

Kıbrıs’ın yükselen değerlerinden bir diğeri ise Akdeniz Karpaz Üniversitesi olarak görünmektedir. Gelişmiş olanakları ile farklı disiplinlerden eğitim programları ile ilgili öğrencileri bekleyen bu okulda öğrenci sayısı her geçen gün artmaktadır. Başkent Lefkoşa’da bulunan bu yükseköğretim kurumu lisans programlarının yanında yüksek lisans programlarında da öğrencilerini kabul etmektedir. Eğer burada lisansüstü eğitime devam etmeyi planlıyorsanız internet sitesine ulaşmak için buradan bilgi alabilirsiniz: https://www.akun.edu.tr/tr-tr/enstituler Farklı üniversitelerle alakalı kararsızlık yaşıyorsanız benzer biçimde onların web sayfalarından eğitim olanakları ve diğer koşullarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kesin olarak Kıbrıs’taki üniversiteler tez yazım destek konusunda karar kılarsanız gerekiyorsa buradaki üniversitelerle yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Her halükarda web sayfaları size ön bilgi için ihtiyacınız olanları sunacaktır.

3. Doğu Akdeniz Üniversitesi

Kıbrıs’taki üniversiteler tez yazım destek konusuyla ilgili incelemeler yaparken irili ufaklı yirmiden fazla üniversite olduğunu ifade etmiştik. Doğu Akdeniz Üniversitesi bunlardan bir diğeri olarak görünmekle birlikte, adanın görece deneyimli üniversiteleri arasındadır. Çoğu öğrencinin sıklıkla tercih ettiği üniversitede fakülte programları ve yüksek lisans imkanları son derece gelişmiş durumdadır. Eğer sizler de bu yükseköğretim kurumunda eğitim görüyor ve Kıbrıs’taki üniversiteler tez yazım destek konusunda profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Talep ettiğiniz bilimsel araştırmanızla alakalı olarak eğer ilgili uzmanımız varsa size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz. Ancak takdir edersiniz ki her bölümle ya da her konuyla ilgili faaliyetlerde bulunmamız mümkün görünmez. Bu sebepledir ki bilimsel araştırmanızla alakalı kapsamlı bilgileri bize iletmeniz gerekiyor. Eğer uygun görülürse yüksek lisans tezi yazım aşamasında (veya dönem projesi) size destek olacağız.

4. Kıbrıs En İyi Tez Danışmanlık Merkezi

Kıbrıs’taki üniversiteler tez yazım destek konusunu toparlamak gerekirse, hemen hemen her üniversiteye destek olabiliyoruz. Kıbrıs en iyi tez danışmanlık merkezi olma hedefiyle çıktığımız bu yolda yalnızca faydalı olacağımıza emin olduğumuz konularla alakalı tez hazırlama ya da istatistik veri analizi işlemlerini üstleniyoruz. Bunun dışında en ufak şüphe duyduğumuz durumda tez yazımıyla ilgili size olumlu yanıt vermemizi beklemeyiniz. Çünkü memnun edemediğimiz bir kişi bile olsa bizi üzer ve kimseye zarar vermek istemeyiz. Eğer siz de fakültelerde ya da yüksek lisans programlarında eğitim/öğretim görüyor ve çeşitli sebeplerle profesyonel tez yazım desteğine gereksinim duyuyorsanız bizimle irtibat kurunuz. Yapacağımız ön inceleme neticesinde size geri bildirimde bulunacağız ve karşılıklı olarak mutabık olursa birlikte ortak takvim belirleyeceğiz.

5. Kıbrıs SPSS Veri Analizi

Son olarak tezini yazmış ancak anket veri analizi yapmaya bilgisi ve vakti yetmeyen kimselere ulaşmak istiyoruz. Kıbrıs SPSS veri analizi neticesinde halihazırda var olan anketlerin sistemli bulgu haline getirilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca yalnızca anket olarak düşünmeyiniz, sayısal ifade edilebilen tüm verilerin arasında ilişki olup olmadığı gibi konularda bu tür yazılımlarla analizler yapılmaktadır. Hal böyle olunca da özellikle yüksek lisans tezlerinde bu gibi gereksinimler sık sık ortaya çıkmaktadır. Sosyal bilimler disiplinleri açısından bakıldığında ise anketlerin analizi bu tür programlarla yapılmakta ve bilgisayarda çözümlemesi gerçekleştirilir. Anlatılan biçimde talepleriniz söz konusu ise başvuru yapmak veya ek bilgi almak için çalışma saatlerimiz içerisinde bizi arayabilir veya dilediğiniz zaman email iletebilirsiniz. Elimizden gelen bir şey olduğu takdirde tüm akademik araştırmalarınızla alakalı size memnuniyetle yardımcı olmaya çalışacağız.

Makaleyi değerlendirin!
Toplam: 1 Ortalama: 4