Kalem tez yüksek lisans tezi hazırlama danışmanlığı

Yüksek lisans tez projelerinin hazırlanmasında size katkı sağlamak, zamanınızdan tasarruf amaçlı yararlanabileceğiniz bir kurum olma amaçlı kurulmuştur. Konu seçmeksizin hemen hemen her alanda proje üretilebilir, buna yabancı dilde (ingilizce & master’s thesis) yüksek lisans projesi hazırlama dahil.

Yüksek lisans nedir?

Tez hazırlamada en yoğun konu olan yüksek lisans Üniversitede(okulda) verilen eğitimin sonucunda talebede kalan bilgi birikimin yeni orjinal bir fikirle, bilimsel dayanaklardan oluşan tutanak haline dönüştürüp sunulması dense yanlış olmaz.

Yüksek lisans tezi nasıl yazılır?

Yüksek lisans konu seçimi ile başlar, konunun araştırma aşaması, bilgi ve dökümanların kağıtta toplanması, doğru dille benzersiz içerikle yazılması hayati önem arz eder, kopya içerikler tezinizin geri dönmesini, asla kabul edilmememe, güven, boşa zaman kaybı durumunu ortaya koyarki gelinmiş son aşamada böyle bir riske girmek hiçde akılcı olmayacaktır. Hocalardan destek alınabilir, basit ip uçları edinilebilir, tez örneklerine bakılabilir, en kolay yolu bu konuda uzman kuruma danışıp destek almanız yada projeyi tamamen danışmanlık firmalarına yaptırmanız sizin için kolaylığın yanında riskide bertaraf etmiş olursunuz, tez firmaları kabul garantili iş yaparlar genelde, bu soruyu işi verirken mutlaka sorun. Siz doğru yazım ekibini bulamamış olabilirsiniz, ararken mutkala firmanın kurumsal web sayfası oluppmadığına bakın kaliteli iş yapanlar bu işe mutlaka yatırım yapanlardır. Bu aşamada biraz paranız gidecek artık bunada razı olmalısınız yada meşakkatli yazım işine katlanmalısınız.

Yüksek lisans tezi kaç sayfa olmalı?

Bu tezin konu ve istenilen içerik düzeyine göre değişir. Tez hocasının detaylandırması, bakış açısıda tezdeki sayfa adetiyle doğru orantılıdır. Ortalama 130 – 150 sayfalık bir tez konunun iyi irdelendiğini gösterir içi doğru doldurulması kaydıyla iyi bir tezdir, bu sayıların altındada kabul görebilir ama dediğimiz gibi sayfa adedini değiştiren çok fazla etken vardır.

Yüksek lisans savunma sunumu ve kabulü durumunda işlem nihayete ermiş olur. Artık hayatınızda yeni güçlüklere hazırsınız, daha birikimli, daha dolu her zamankinden daha güçlüsünüz, kendinize güvenin başarı size yakalanacaktır. Uzman desteği almak için aşağıdaki mail adresine yazın.

info@kalemtezhazirlama.com