Tez Yazılır
İstanbul’dan, Ankara, Bursa ve diğer illerden gelecek üniversite, dengi okullar için tez, proje yazdırma istekleri karşılanır. Tez yazımı işleminin en başından danışmanlık ile başlayan, konu seçimi yardımı, tez tarama ve yazım, tez düzenleme ve en son sunuma kadar takip devam edecektir. Kabul görmeyen, yeni düzenlemeler istenen tezlerin kabul görene kadar desteği devam edecektir. Buna garantili tez yazımı diyoruz biz, tezler mutlaka kabul edilecektir, aksi halde sonuna kadar gidilip kabul edilmesi sağlanacaktır. Bu süreç tabiki yorucu, hırpalayıcı epey zordur, her safhasında danışmana yada tezi veren hocaya danışılıp ona göre yol çizilmelidir. Tezin onaylanacak şekilde tüm teferruatlarının incelenip sunuma girmesinden önce mutlaka kopya tarama testinden geçirilmelidir, bu risk ortadan kaldırılırsa doğabilecek diğer eksiklikler kolayca aşılacaktır.

Tezin ana maddesi olmazsa olmazı kendine özgü, eşi benzeri olmaması, yeni bir fikir üzerine yazılıyor olması tezi tez yapan olgunun özünü oluşturur. Tüm bu unsurlar pas geçilip incelenmese idi hem tez tez olmazdı hemde herkesin yapabileceği basit konu halini alırdı. Tez yazmak sadece kaynaklardan oluşmaz, önce tezi planlamak gerçekten çok önemlidir, belli bir plan proğramla ilerlemek işleri kolaylaştırır. Öğrenci için senesini heba etme riskine girmeden profesyonel destek almak yada işi tamamen onlara bırakmak en akıllıca iş olacaktır. Vakitten tasarruf edip paranıza kıyacaksınız eğer işin içinden çıkamıyorsanız, hayatta bir kere yapılan bir şeyin bilinmemesi gayet normal unutmayın sorun etmeyin bu eksiklik sayılmaz işin erbabına sormak lazım. Tez firmaları sayıca epeyce var birine gidin problemlerinizi anlatın çözüm bulacaklardır mutlaka.

Geniş tez yazım kadrosuyla Kalem tez hazırlama çok çeşitli konu başlıklarında insanlara yardım eder. Yabancı dillerde tez için danışmana sorunuz, Tez Çeviri Hizmetleri için tez yardım uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.