Fen bilimleri disiplinlerinde genelde deney yapılır. Sosyal bilimlerde ise anket. Tez istatistik fiyatları araştıranlar genelde sosyal bölümlerdir. Çünkü tez istatistik fiyatları anketlerin analizi için talep edilmektedir. Bazen sayısal verilerin işlenmesi maksadıyla da bu tür programlar kullanılabilir ancak ağırlıklı olarak bu bölümler söz konusu olur. Kısacası sayısal verilerin tamamı bu programlar ile işlenir. Ortaya ise sistemli bulgular çıkarılır. Dilerseniz tezin ya da projenin tamamı hakkında hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz de sadece istatistik veri noktasında destek satın alabilirsiniz. Bizim için herhangi bir ayrım söz konusu değildir. Sonuçta proje bazlı çalışıyoruz. Yapılan analizler neticesinde tamamen özgün işler çıkarılır. Hiçbir şekilde rakamlara müdahale edilmez. Veri giriş dosyası ve çıktı dosyası da aynı biçimde size iletilir. Bu durumda siz de analizlerin yapıldığını tespit edebilirsiniz. Yapacağımız işin tanımı şudur; anketlerin veri girişi yapılır. Sonrasında programa aktarılır. Gerekli analizler yapılır. Bunlar tablolar halinde Word ortamına aktarılır. Veriler yazılır ve isimler Türkçe hale getirilir. Sonrasında ise yorumlanmak suretiyle işlemler tamamlanır.

Tez Yazan Yerler

Genel manada tez yazan yerler hakkında araştırma yapmak gerekiyor. Çünkü kendisi yapması mümkün olmayan bireyler destek almak durumundadır. Ancak tez yazan yerler arasında nasıl bir tercih yapılacak burası mühimdir. Bunu yerine getirmek aslında sadece biraz emek gerektirir. Kısacası kendim yazmayacağım, uğraşmak istemiyorum demeyin. Sonra yarı yolda kalabilirsiniz. Biz de dahil olmak üzere, çalışmayı düşündüğünüz kurumları araştırın ve inceleyin.

En İyi Tez Merkezi

Merak edilen sorulan başında en iyi tez merkezi hangisi sorusu gelmektedir. En iyi tez merkezi aslında sizin amaçlarınıza yanıt verecek kurumdur. Burada bizim yapmaya çalıştığımız neyi ne şekilde yapacağımızı somut olarak ortaya koymaktır. Kısacası biz istiyoruz ki ne yapacağımızı bilelim. Siz de tüketici olarak ne satın alacağınızı bilin. Ortak noktada herkes koşulları şeffaf biçimde bilsin ve ona göre işlemleri sonuçlandıralım istiyoruz.

Tez Yazdırma

Öğrencilerin tez yazdırma hakkında sınırlı bilgisi olduğu düşünülüyor. Çünkü telefon açıldığı ilk an ücret soran bile var. Tez yazdırma hakkında birkaç cümleyi bırakın konu bile söylenmeden bunu nasıl sorabiliyorlar anlamak güç. Belki de bizim hiçbir şekilde yardımcı olmamızın mümkün olmadığı bir konudur. Belki de kapasitemiz doludur. Bunların çok mühim olduğunu anımsatmak gerekiyor. Bizim size yanıt verebilmemiz için sizden ricamız bazı hususlarda temel bilgileri bize iletmenizdir. Konunun belli olmadığını söylemek bile bir noktada bilgidir.

Yüksek Lisans Tezi Hazırlama

Ağırlıklı olarak çalıştığımız düzey yüksek lisans tezi hazırlama olarak görünüyor. Burada lisans öğrencisi ve doktora tezi çok az gelir. Çünkü yüksek lisans tezi hazırlama aşamalarında genelde insanlar çalışıyordur. Doktora düzeyinde de çalışıyor ancak bunlar çok özel işler olduğundan dolayı kendilerinin yapması daha kabul edilebilir bir durumdur. Yoğun iş hayatı içerisinde bulunuyorsanız ya da farklı durumlar söz konusu ise yüksek lisans tezi ya da projesini bize delege edebilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.

Tezsiz Dönem Projesi Hazırlama

Konu yüksek lisans olunca tezsiz dönem projesi hazırlama sıkça istenir. Açıkçası birçok kez gördük ki tezsiz dönem projesi hazırlama belirli bir emek gerektiriyor. Bunun için bazı anlarda yeterli vakit bulamayan bireyler alternatiflere yöneliyor. İşin etik boyutu bir yana, artık okuldan atılma durumu söz konusudur. Burada eğer ki zamanında teslim edilmezse karşı karşıya kalınan durum ciddidir. Bunu göze alamayan bireyler bir şekilde sonuca gitmek istiyor. Anlatılan sebeplerle profesyonel destek almak mühim bir hale geliyor. Hizmetlerimizle alakalı bizden bilgi alınız.

Bitirme Tezi Hazırlama

Çok farklı kategorilerde kullanılan bir terimdir. Bazen lisans tezleri için kullanılır. Bazen bitirme tezi hazırlama ise yüksek lisans için de kullanılır. Bitirme tezi hazırlama denildiğinde burada yanlış anlaşılmaları önlemek adına akademik düzey hakkında bilgi istenmektedir. Yanlış bir şey yapmak istemeyiz. Ayrıca ücretlendirme noktasında da doğru değerlendirme için bunu atlamamak gerekiyor.

Tez Yazım Ücretleri

Her şey tamam ancak fiyat konusu nasıl olacak? Tez yazım ücretleri hakkında bir standart yoktur. Biz bile tez yazım ücretleri hakkında zaman zaman araştırma yapıyoruz ve rakiplerimizden bilgi topluyoruz. Ancak bu durumda neyi nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Hal böyle olunca da karmaşa meydana geliyor. Tüketici için ortalama değer üzerinden ilerlemek en güvenilir yol gibi. Çünkü bu iş ucuz olmaz. Ancak en pahalı olan da iyi olur demek yanlıştır. Bu sebeple neye göre karar vereceğiniz noktasında işin niteliği belirleyici olacaktır.

Tez Fiyatları

İlk sorulan sorunun tez fiyatları olması biraz doğru olmaz. Daha doğrusu tez fiyatları hakkında konuşmadan önce yapılması gereken farklı adımlar vardır. Bunlar işin niteliği, işin tanımı ve ne şekilde ilerleme yapılacağıdır. Kısacası önce diğer bilgiler konuşulur ve olası senaryo kafanıza yattı ise ücret konuşmaya başlayabilirsiniz. Burada sayfasına göre ya da tek bir kritere göre bir ücretlendirmemiz yoktur. Sizden istenen bilgilerin tamamı ücretlendirme kriteridir.

İstatistik Veri Analizi

Anket ya da sayısal verilerin olduğu akademik çalışmalarda istatistik veri analizi icap eder. Özellikle sosyal bilimler disiplinlerinde sıkça kullanılır. Burada istatistik veri analizi denildiğinde mutlak suretle elde bilgi olması gerekiyor. Eğer ki sayısal olarak kodlama yapılmadı ise analiz yapılmaz. Yani şöyle ki örnek verecek olursak bir ankette kadın ve erkek kategorisi olsun. Kadını ve erkeği sayısal olarak kodlamak şarttır. Örnek kadın=1, erkek= 2 gibi. Aksi durumda SPSS ya da türevi programlar için bu bilgiler bir mana ifade etmez.

SPSS Veri Analizi Ücretleri

İstatistik olan işlerden merak edilen konulardan birisi de SPSS veri analizi ücretleridir. Spss veri analizi ücretleri çok değişkenlik gösterir. Belirli bir sınırda veri girişi tarafımızdan yapılıyor. Eğer çok fazla var ise burada ayrıca ücretlendirme yapılır. Ek olarak istenen analizler de belirleyici konumdadır. Bu nedenle de amaç ya da hipotezler bize iletilmelidir. Elbette direkt olarak analizler iletilirse daha iyi olur ancak bu her daim mümkün olmaz. Detaylı bilgi için bizimle irtibat kurunuz.

Tez Formatlama

Son olarak tez formatlama konusunda birkaç cümle kuralım Tezin dizgisi olarak bilinen bu işlem tez/proje yazım kılavuzuna göre dosyanın düzenlenmesidir. Eğer ki işi biz yapmadıysak kaynak gösterme ve kaynakça konusunu da dikkate almanızda yarar var. Çünkü yalnızda tez formatlama işlemleri için kaynak gösterme biçimi ve kaynakların yazımı ücrete dahil değildir. Bu ayrı bir işlemdir. Eğer ki bu konuda teklif almak istiyorsanız bizimle irtibat kurunuz. Ayrıca ücret versek ve siz de kabul etseniz bile bunun için kullandığınız kaynakları bize iletmeniz gerekiyor. Eğer bizim hazırladığımız bir tez ya da proje ise sorun yoktur. Çünkü tüm bunlar zaten bizim sorumluluğumuzdadır. Tüm bu anlatılan sebeplerle aslında işi tek parça halinde bizden almanız önerilmektedir. Böylelikle tüm parçalarla ilgili sorunsuz iş teslim almanın keyfine varabilirsiniz.