Tez Hazırlatmak İstiyorum Nasıl Yardımcı Olursunuz

152
Tez Hazırlatmak

Hızlı Tez Hazırlatmak İstiyorum

Önlisans, lisans ya da lisansüstü seviyedeki eğitimlerini tamamlama aşamasında olan ancak tez yazımına dair en ufak fikri olmayan öğrenciler tez hazırlatmak istiyorum şeklinde başvurular yapabilmektedir. Peki önlisans ve lisans seviyesinde bir dönem, yüksek lisans seviyesinde iki dönem, doktora seviyesinde ise dört dönem süre verilen bir konuyla ilgili sonuca ulaşmak bu kadar kolay mıdır? Elbette değildir ancak zaman baskısı altında kalan ve çözüm üretmek için gerekli yeterliği olmayan öğrenciler bu yönde araştırmalar yapmaktadır. Dahası yapılan başvurular neticesinde sürecin kolaylıkla başarıya ulaşacağı gibi gerçek dışı beklentiler ortaya çıkmaktadır ki bu üzerinde önemle düşünülmesi gereken bir konudur.

Acil Tez Yaptırmak

Böylece daha önceki yayınlarımızda ifade ettiğimiz tez yazan merkezlerin yetersizliğine öğrencilerin bilgisizliği ile yetersizliği eklenmesidir. Dolandırma örneklerinin çok sık yaşanan bir alan olmasını da bu durumlarla ilişkili şekilde ele almak gerektiğini düşünüyoruz. Süreç içerisinde yer alan tüm tarafların bakış açısını dikkate alarak ortaya koyduğumuz yayınlarda akademik çalışmalara dair farkındalığı artırmayı hedefliyoruz. Yayınlarımızı takip eden kişilerin tez hazırlatmak istiyorum şeklindeki başvuruların neden ortaya çıktığı konusunda yeterli bilgiye sahip olduğunu düşünmekle birlikte yine de yüzeysel olarak bilgi verme gereği duyduk. Öğrencilerin zamanı ve stresi yönetme konusunda çok fazla deneyimli olmaması, bu örneklerin ortaya çıkmasındaki temel etkendir. Yine konuyla ilgili standartların olmaması, olan standartların da öğrencilerin ilgisizliği nedeniyle anlaşılmaması gibi nedenlerin etkisiyle belirttiğimiz arayışlar kendisini göstermektedir.

Tez Yazdırmak İstiyorum

Bilgiye kolay ulaşmanın yanında bilgi kirliliğinin çok yüksek olduğu günümüz koşullarında öğrenciler gereğinden fazla bilgiye muhtaç kalmakta, bu nedenle doğru noktalara odaklanma konusunda sorunlar yaşamaktadır. Akademik çalışmalara dair danışmanlık hizmeti veren kişi ya da kurumlar ise bu durumun bilincinde değillerdir. Eğer bu konuda yeterli bilinç olsaydı temel konulara dair bilgiler verilerek iletişim kurulurdu. Gerçeğe uzak vaatlerin verilmesi örnekleri de daha az kendisini gösterirdi. Tez hazırlatmak istiyorum diyen sizlerin istatistik analiz ya da biçimsel düzenleme gibi ekstra uzmanlık gerektiren alanlarda taleplerinin olması halinde taleplerinize yanıt verecek yeterliğe sahibiz. SPSS analizlerinin yorumlanması, kılavuza göre tez çalışmasının formatlanması gibi taleplerin karşılanması adına mesai saatleri içinde bizimle iletişime geçiniz.

Makaleyi değerlendirin!
Toplam: 1 Ortalama: 5