Tez Hazırlama Danışmanı

61
Tez Hazırlama Danışmanı yardımı al

Tez Hazırlama Danışmanı CANLI Yardım

Faaliyetlerimize başladığımız ilk anlardan itibaren tez hazırlama danışmanı konularıyla alakalı problem yaşayan öğrencilere destek vermeyi düstur edinmiş durumdayız. Kar amaçlı kuruluş olmamıza rağmen bizimle çalışmayacak olsa dahi akademik çalışmaların ne şekilde hazırlanması gerektiği noktasında bilgi araştırması yapan kimselere elimizden geldiğince yardımcı olmaya gayret gösterdik. Bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz. Geçmiş yıllarda karşılaştığımız istatistiklere göre öğrencilerin bir çoğu tez nasıl hazırlanır sorusuna yanıt ararken biz ya da bizim gibi profesyonellerle karşılaşmaktadır. Hal böyle olunca da birçok kimse tezini başkasına yazdırmaktan ziyade nasıl yapıldığını araştırmaktadır. Ancak konuyla alakalı somut ve net bilgilere ulaşamamaktadır. Bu hususu keşfeden işletmemiz gerek hizmet almak isteyen gerekse de kendisi tez yazım aşamasına tamamlamak isteyen öğrencilere yönelik bilgilendirme çalışmalarına devam etmektedir. Tez, makale ya da ödev yapımıyla alakalı bizden bilgi alabileceğiniz gibi web sayfamızdaki dokümanları da inceleyebilirsiniz.

1-) Tez Hazırlama Danışmanı Bulmak

İnceleme neticesinde bazı kimseler tez yazım ile alakalı bilgileri elde etmek istiyor. Bir diğer kategori ise tez hazırlama danışmanı bulmak maksadıyla incelemelerde bulunmaktadır. İlk kategorideki üniversite öğrencilerine yönelik çalışmalarımızdan üst kısımda bahsedilmişti. Şimdi ise ikinci kategoride yer alan yani profesyonel akademik danışmanlık hizmeti satın almak isteyen kişilere yönelik bilgiler ortaya konulacaktır. Öncelikle hepinizin amacı sizi başarıya ulaştıracak tez hazırlama danışmanı bulmaktır. Bugüne dek gözlemlediğimiz üzere çok az kişi bu şansa sahip sınıfta yer almaktadır. Şanslı diyoruz çünkü birçok insan süreçle ilgili mağdur olmaktadır. Maalesef ki bizim gibi bu hizmeti veren kimseler veya kurumlar doğru düzgün akademik çalışma nasıl hazırlanır bilmemektedir. Hal böyle olunca da insanların mağdur olma durumu ortaya çıkmaktadır. Düzenli olarak vurguladığımız üzere temel hedefimiz bizden hizmet alsın veya almasın insanların başarıya ulaşmasına bir nebze de olsa katkı sunmaktır.

2-) Tez Hazırlama Danışmanı İnceleme

Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre tüketicilerin çoğunluğu e-ticaret firmalarındaki yorumları incelemektedir. Maalesef ki benzer durum tez hazırlama danışmanı inceleme için geçerli değildir. Çünkü süreç ile alakalı hem hizmet veren hem de hizmeti satın alan taraflı ciddi manada gizlilik endişesi söz konusudur. Bunun doğal sonucu olarak insanlar yorum yazmaktan çekinmekte veya kimliklerini gizlemektedir. Tüm bunların sonucunda ise doğru yorum ve tüketici deneyimi mekanizması ile karşılaşılmamıştır. Devamında ise akademik danışmanlık hizmet kategorisinde yer aldığından dolayı birçok kimseyi memnun etmek gerçek manada zordur. Yüzlerce eleştirisini yerine getirdiğiniz tez veya dönem projesi çalışmasında bir tane eleştiri yerine getirmemeniz durumunda tüketici mutsuz biçimde alışveriş deneyimini sonlandırmaktadır. Hal böyle olunca da gerçek manada kendisine yardımcı olmuş insanlara olumsuz notlar verebilmektedir. Çoğu kurum bu riski göze almamak adına tez, SPSS veri analizi, dönem projesi ve makale yazım işlemleri ile alakalı yorum sistemini kullanmamaktadır.

3-) Acil Tez Hazırlama Danışmanı

Çoğu üniversite öğrencisi tüm aşamayı kendisi tamamlamak maksadıyla yola koyulmaktadır. Ancak işler beklediği gibi ilerlemediğinde acil tez hazırlama danışmanı bulmak istemektedir. Zaman kısıtlı olduğunda yalnızca yüksek lisans projesi veya tezi değil herhangi bir konuda tüketim tercihi olumsuz deneyimle sonuçlanabilir. Literatürde buna zaman baskısı deniyor olsa da önerimiz işin başlangıcından itibaren ne yapacağınıza karar vermeniz olacaktır. Kısacası eğer kendiniz yazmayı planlıyorsanız aylar öncesinden işi bitirip bir kenara koymalısınız. Tersi durumda profesyonel akademik danışmanlık almak istiyorsanız ilk danışman atandığı andan itibaren alternatifleri değerlendirmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi almak veya başvuru yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.