Son Güncelleme Tarihi : 15.11.2019

Tez yazdıracak kişilerin En çok soruların başında gelen Tez fiyatları tahmin edeceğiniz gibi tezin niteliğine göre, sayfa adetine göre değişir. Daha yazının başında size bir uyarımız olacak sakın uygun fiyata tez yazılır, ucuz tez yazılır, yüz(100) lira kaporayla tez yazılır diyen kişi yada kurumları asla dikkate almayın, tez o kadar basit ucuz bir iş hiç bir zaman olmadı.
Tez yazdırma fiyatları standart bir rakamla sınır koyularak verilecek durum değil, şu bir gerçekki kesinlikle ucuz değil olamazda yada şöyle diyelim en azından bizde

Tez hazırlama fiyat

Tez yazdırma fiyatını sorun

ucuz değil pahalıda değil, çünkü verilen emeğin, zamanın, uzmanın ederi olmalı buda küçük basit rakamlar olmamalı Kalem tez ucuz tez yazmaz bunu istemeyin. Aslında tez yazanların düşük ücretle müşteri çekmeye çalışmaları, sonrada eline yüzüne bulaştırıp öğrenciyi rezil etmeleri, hatta sene kaybetmelerine sebep olmaları onların işini ciddiye almadıkları, kendileride zaten amatör olan kişiler kendilerini firma olarak lanse edip kurumsal olduklarını iddia etmeleri ucuz ücret sunumları ile çelişmektedir, gündelik  işler peşinde olan kişiler maalesef arkasında yığınla madur bırakmışlardır. Kalem Tez Hazırlama Merkezi İstanbul ofisinden uzmanlarca belirlenen makul fiyatlarla tez yazım, proje, ödev işleri yapılmakta, her iş yeni bir proje değerinde öncelik verilip asla benzer yazılar olamaz hiç bir yazıda intihal bulmanız mümkün değil, nedeni kabul garantili tez hazırlanmasıdır, kabul görmeyen tezden ücret alınmaz veya alınan ücret geri iade edilir.

Tez yazdırırken tezin fiyatından önce yazacak ekibin kalitesine kurumsal yapısına dikkat edinki rahat edin, geç kalmayın, öceden sipariş verin teziniz havada kalmasın, kesin sonuç vaad ediyor Kalem tez.