Kalem Tez Medya Bilgilendirme; Yazılı, görsel ve sosyal medya ağında hemen her platformda yer alan Kalem tez çalışma ağını genişletmeye devam etmekte. Kendi çalışma prensibini, tez yazma kapasitesini, kurumsal yapısını bu yukarıda belirtilen alanlarda tanıtmaya devam ediyor.

Kalemtez Resmi hesap

Kalemtez Resmi hesapları

Vikipedi, Yelp gibi dünyanın önde gelen web sayfalarında şirket profiline bakabilirsiniz. Diğer herkesin yer alabileceği sıradan alanlar facebook, twitter gibi daha çok işdışı alanlarda yazışılan ve buraları aşağılık bir yer olmasına sebep olan bu sosyal medya ağlarından iş vermeye, firma bulmaya çalışmayın, örneğin facebooktan tezinizi yazacak bir kişi bulup ona iş başlatıp muhatabınız yok olsa ne yapacaksınız, hesabı dondurur buhar olur sizde ortada kalırsınız, bu kadar ahmak olup buralara iş verenler medet umanlar sonucunada katlansınlar, aptallık parayla değil deneyip canları yanınca akıllanmaları kesin.

Medyada Kalem tez

Medyada Kalemtez hesapları

Buradada çalışma konu başlıklarını sıralayalım:

  1. Yüksek lisans
  2. Bitirme tezi
  3. Doktora tezi
  4. Tez proje hazırlama
  5. Önlisans tezleri
  6. Spss Analiz
  7. Ödev hazırlama

Bu 7 ana başlık Kalem tez hazırlama firmasının önde gelen iş konularıdır. Bunun dışında çeviri, tez düzenleme gibi bir çok alanda faaliyet gösteriyor ama en yoğun alanlar bu yedi başlıkta yer alan konulardır.

Kalem Tez Medya Bilgilendirme Departmanı 

Kalem tez blog (http://blog.kalemtezhazirlama.com)

Kalem Tez İrtibat

İstanbul Ofisi:

Yukarı Dudullu Mahallesi, Şah Sk, No:10 D/5 34775 Ümraniye/İstanbul – Türkiye

info@kalemtezhazirlama.com
kalemtez@gmail.com