Kalem Tez Hazırlama Kurumsal

Kalem Tez Hazırlama, başta yüksek lisans seviyesi olmak üzere, tüm akademik düzeylerde eğitim gören öğrenciler için tez, proje ve makale hazırlama ile istatistik analizler konusunda profesyonel akademik danışmanlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu hizmetlerin tamamını %100 özgün olarak ve danışmanın istediği biçimde sizlere ulaştırmaktayız.

Kalem Tez Hazırlama, zamanlama ve belirlenen takvime uyum konusunda azami gayret göstermektedir. Biliyoruz ki, zamanında teslim edilmeyen işin sizin için bir manası olmayacaktır. Bu sebepledir ki karşılıklı şartlarda mutabık olmamız akabinde ortak bir takvim belirliyoruz ve bu takvimde belirtilen tarihlerde size gönderim yapmayı garanti ediyoruz. Üstelik tüm bunları sözlü değil; yazılı anlaşma ile taahhüt ediyoruz.

Son olarak iletişime önem gösteriyoruz ve biliyoruz ki bize ulaşabiliyor olmanız en az işin niteliği kadar önemlidir. Bu sebeple çalışma saatlerimiz olan hafta içi her gün 09.30 – 18.30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. E-posta göndermeniz halinde en geç 1 (bir) iş günü sonrasında yanıtlanmaktadır. Bu sayede süreci şeffaf şekilde yönlendiriyoruz ve çalışma saatlerimiz içerisinde olmak koşuluyla her an haber alabilmenizi sağlıyoruz.