Geçme Garantili Tez Yazdırmak İçin Arayın

Akademik çalışmalarda temel amaç söz konusu çalıştaydan başarılı sayılmaktır. Tüm emeklerin ana odağında bu husus yer alır. Peki geçme garantili tez yazdırmak mümkün mü? Açıkçası bu sorunun yanıtı hem evet hem hayır. Nasıl olur demeyin! Yanıtı biraz açalım. Bildiğiniz üzere akademik çalışmaların belirli asgari gereklilikleri vardır. Bunlar arasında ilk akla gelenler doğrulanabilir kaynak kullanılmasıdır. Yani sizin yapacağınız atıflar kesinlikle gerçek bir kaynağa yapılmalıdır. Arzu eden kişiler söz konusu kaynağa kolaylıkla ulaşabilmelidir. Buna ek olarak birebir alıntı noktasında bir sınırlandırma söz konusudur. Eğer ki siz çeşitli kaynaklardan birebir alıntı yaparsanız bunu tırnak içerisinde göstermeniz şarttır. Ancak çalışmanızın bütünü açısından baktığınızda ise bunun bir üst sınırı olmalıdır. Yani tüm metin birçok farklı kaynaktan yapılmış birebir alıntılarla tamamlanamaz. Buna sınırlandırma getirilmiştir.

Geçme Garantili Yüksek Lisans Tezi

Genel olarak oranlar çalışmanın niteliğine göre değişiyor olsa bile ortalama yüzde yirmi veya yirmi beş gibi sınırdan söz edilebilir. Biz bunu alt bant olan %20 ile sınırlandırdık. Bizden bir sayfalık bir ödev istemiş olsanız dahi bu sınırı dikkate alıyoruz. Bunlar dışında ise söz konusu akademik yayını yöneten danışman öğretim üyesinin eleştirilerini dikkate almaktan geçmektedir. Bizim önerimiz mümkün olan en çok sayıda danışman ile görüşmenizdir. Böylelikle kendisinin az ya da çok eleştirileri olacaktır. Siz de her ara kontrol sonrasında mevzubahis talepleri yerine getirmek durumundasınız. Böylelikle hocanızın sürece dahil olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer kendisinin eleştirilerini yerine getirmezseniz süreç sonunda size destek olmasını bekleyemezsiniz.

Geçme Garantili Bitirme Tezi

Kısacası bu anlatılanları dikkate alırsanız başarısız olmanız için herhangi bir sebep yoktur. Ancak bunları dikkat almaz ve asgari şartları sağlamazsanız danışman sizin için hiçbir şey yapamaz. Kısacası sorunun yanıtına gelecek olursak yukarıda ifade edilenleri yerine getirmeniz sizin başarılı olmanızın önündeki tüm engelleri kaldırmış olacaktır. Ancak her ne olursa olsun bunları yapmış olmanız %100 başarılı olacağınız manasına gelmez. Unutmayın ki süreç içerisinde her şekilde insan faktörü yer almaktadır. Zamanında yapılanları onaylamış olan danışman, savunma sürecinde size destek çıkmaz ise dünyanın en iyi tezi/projesi olsun başarılı olmanız olanaksızdır. Unutmayın ki kendi yazdığınız bir teze de garanti verebilmeniz söz konusu olamaz. Yapmanız gereken yukarıda ortaya konulan asgari şartları yerine getirmektir. Bunları sağlarsanız başarısız olmanız için bir neden yoktur.