Bazı istisnalar olmak kaydı ile millet olarak genelde işleri son ana bırakırız. Acil tez yaptırmak istiyorum olgusu da buna benzerdir. Çünkü birçok birey acil tez yaptırmak istiyorum düşüncesi ile bizimle irtibat kurmaktadır. Bu durumda ise pek zaman kalmadığı ortadadır. Proje bazlı çalıştığımızdan dolayı, böyle bir işlemi her daim üstlenemeyiz. Çünkü biz çok kez aylar öncesinden tüm planlamayı yapmış oluruz. Her daim iddia ettiğimiz kaliteyi bu şekilde yakalayabiliriz. Peki hiç mi şansınız yok? Açıkçası elbette var. Ancak bu tamamen o dönemki kapasitemizle alakalıdır. Yani eğer boş kapasite varsa gereksinim duyduğunuz akademik çalışmayı hızlı teslim edebiliriz. Bu her daim mümkün olmaz. Bir de şöyle bir durum var. İyi niyetli olmayan kimseler için mevzubahis durum bulunmaz fırsat. Çünkü hızlı ihtiyacınız var ve ani karar vermeniz gerekiyor. Muhtemelen sağlıklı değerlendirme yapamazsınız. Bu sizinle alakalı değildir. Biz de kısıtlı zamanda doğru karar vermekte zorlanırız. Anlatılan durum insan olmakla alakalıdır. Böyle bir durumda karşı taraf sizin zor durumda olduğunuzu anlayabilir ve sonuç kötü olabilir. Ek olarak fazladan ödeme söz konusu olabilir. Buna bir şey diyemeyiz. Çünkü 3 aylık işi 20 günde isterseniz bunun bir bedeli olacaktır. İşi ya birkaç kişi birden yapacak. Ya da gece gündüz demeden çalışıp yetiştirecektir. Hal böyle olunca da fazladan bütçe gerekebilir. Peki ne yapmak lüzum gelir? Her daim iletiyoruz ki planlı yaşamak lazım. Zaten hayat belirsizlikler içerir. Bu durumda ön görülemeyen durumlar olacaktır. Bunlar ise zaten tez sürecinde düşünülmüş ve size 1 yıl süre verilmiştir. Kendisi yapacaklar için de destek alacaklar için de benzer durum geçerlidir.

1-) Hemen Acil Tez Hazırlama

Her ne kadar zamanlama konusunda bilgilendirme yapsak bile hemen acil tez hazırlama talep edilebiliyor. Birçok farklı değişken nedeniyle hemen acil tez hazırlama durumu ortaya çıkabiliyor. Çok kısıtlı zamanlarda ortaya çıkan bu husus, birçok kişi için kabus olabiliyor. Açıkçası tüm acil işleri alırız demiyoruz. Ancak size söz verildi ise bunu kesinlikle hızlı sonuca götürebiliriz. Bunu yapabilmenin yolu ise kapasite planlamasından geçer. Zaten yazılı anlaşma yapıyoruz. Eğer yetiştiremeyeceksek size olumsuz yanıt veriyoruz. Dolayısıyla kimseyi aldatmayız. Bizi biz yapan değerlerden vazgeçmeyiz.

A-) Tez Yazdırma

Dersleri bitirmek bir yana tez yazdırma daha zorlu aşamadır. Çünkü tez yazdırma önemli bir karardır. Burada kendiniz yapmazsanız destek alırsınız. İyi ama kimden? Bu kararı vermek için önerimiz biraz araştırma yapmanız olur. Bunu zaman kaybı gibi düşünmeyin. Tam aksine yapılacak incelemeler sizin başarıya giden yolda yatırımınız olur. Aksi durumda ise hatalı seçim yapılabilir. Böylece karşı taraf iş bilmezse sonuç sizin için hüsran olur.

B-) Tez Merkezi Tercihleri

Alternatif tez merkezi tercihleri mühim bir konudur. Çünkü tez merkezi tercihleri yapmadan önce belirli bilgi şarttır. Eğer ki bilginiz yoksa her söylenene inanırsınız. Maalesef bazı kimseler iş bilmiyor. Ya da iş biliyor olsalar bile işi kontrol etmeden size aracılık ediyorlar. Eğer yazım işlemini üstlenen kişi de yetersizse o zaman sizin için tehlike çanları çalıyor. Böyle duruma düşmemek için işin nasıl yapıldığını bilmelisiniz.

C-) Alternatif Tez Yazan Firmalar

Akademik çalışmanın sahibi olarak sizin için alternatif tez yazan firmalar bulmak kolaydır. Ancak bu bilgi kirliliği içinde nasıl karar verilecek? Alternatif tez yazan firmalar ile bir iletişim şarttır. Bu süreçte neyin nasıl yapılacağını tespit etmeniz gerekir. Çoğu kimse bunu doğru bulmasa bile biz katılmıyoruz. Bir ürün alırken bile o kadar araştırıyoruz. Konu bilgi olunca bu daha da üst düzeye çıkmalıdır.

2-) Tez Yazan Yerler

Son yıllarda internet ortamında site kurmak vs. kolaydır. Bu nedenle tez yazan yerler çoğalmıştır. Tez yazan yerler çoğalmış olsa bile, birçoğu işbilmezdir. Bize o kadar çok yarım kalan iş geliyor ki, inanamazsınız. Bu normal değildir. Elbette çalışma sahibinin sorumlu olduğu durumlar da vardır. Yine de çoğunluk işi yapan taraflıdır. Söz gelimi biz yazılı anlaşma yapsak bile bunun tersini iddia edenler var. Ancak bu normal olmadığından değerlendirmiyoruz. Kısacası mağdur olmamak için bizimle çalışın demiyoruz ancak karşı tarafın yetkinliğini sınayın. Bu biz olsak bile.

A-) Ucuza Tez Yazanlar

Aslında bu konu biraz ütopik geliyor. Çünkü ucuza tez yazanlar olur mu demeyin. Gerçekten de gayet ucuza tez yazanlar var. Biz hiçbir zaman ucuzluk noktasında iddialı olmadık. Çünkü bilgi pahalı bir şeydir. İşimize güveniyoruz. Özgün ve orijinal işler çıkarıyoruz. Bu nedenle de ücreti pahalı ya da ucuz değil, optimum tutuyoruz.

B-) Tez Fiyatları Hakkında

Telefonda çoğu kimse ücret talep ediyor. Eğer mümkünse anında yardımcı oluyoruz. Ancak tez fiyatları hakkında her an bilgi sahibi olamayız. Çünkü tez fiyatları hakkında bazı bilgilere gereksinim duyuyoruz. Hele ki bazı anlarda sizden araştırma için bir iş günü süre rica etmemiz gerekebiliyor. Böyle bir durumda lütfen ısrarla yaklaşık vs. ücret talep etmeyiniz. Belki de olumsuz yanıt vereceğiz. Oysa siz işi yapamayan birinden teklif almış olacaksınız. Bu çok mantıksız.

C-) Tez Fiyatları

İnsanların ürünün/hizmetin ücretini öğrenmek istemesi doğaldır. Keşke biz de birkaç saniyede tez fiyatları iletebilsek. Çünkü tez fiyatları sunulan işlerin yalnızca yaklaşık yüzde yirmisini alabiliyoruz. Dolayısıyla karşılıklı zaman kaybetmek istemeyiz. Ancak bu her daim mümkün olmuyor. Konuyu incelememiz gerekiyor. Bu gibi durumlar nedeniyle bazen sizden bölüm, konu gibi bilgileri istiyoruz ve bir gün sonra e-posta ile geri dönüş yapıyoruz.

3-) Yüksek Lisans Tezi Hazırlama

Üç farklı akademik düzey içerisinde en çok yüksek lisans tezi hazırlama hakkında talep geliyor. Çünkü en yoğun yüksek lisans tezi hazırlama öğrencisi var. Talebeler lisansta bol zaman sahiptir. Oysa lisansüstü programda eğitim, iş hayatı ile birlikte ilerler. Bu nedenle de en çok başvurunun bu düzeyden gelmesi olağandır.

A-) Profesyonel Akademik Destek

Son yıllarda talebeler profesyonel akademik destek istiyor. Bizim faaliyetlerimiz içirişinde profesyonel akademik destek bulunur. Eğer ki tez, dönem projesi, istatistik veri analizi ya da makale yazım gibi konularla destek istiyorsanız bizimle irtibat kurunuz.

B-) Makale Hazırlama

Birçok üniversite yüksek lisans programından mezun olmak için makale hazırlama talep ediyor. Üstelik bu makale hazırlama hakemli bir dergiye kabul edilecek biçimde olmak durumundadır. Genelde tezin özeti gibidir. Biz de konuyla ilgili çalışma yapıyoruz. Tez için bizden hizmet alanlara yapabildiğimiz gibi, tezi kendisi yazmış olanlar için de çalışmamız vardır. Detaylı bilgi için bizimle irtibat kurunuz.

C-) Dönem Projesi Yapan Firmalar

En yoğun ilgi gören yüksek lisans programlarında dönem projesi yapan firmalar araştırılıyor. Çünkü tezsiz programda artık sınav yok. Bu durum dönem projesi yapan firmalara olan ilgiyi artırmıştır. Gerçek manada akademik çalışma hazırlamak kolay değildir. Bu tez, yüksek lisans projesi ya da makale yazımı için de geçerlidir. İnsanlar bilmedikleri bir hususta, eğer ki danışmanın desteği de düşükse çaresiz kalıyor. Bu durumda profesyonel destek hizmeti almak istiyor. Sonuç olarak yukarıda anlatılanlardan herhangi birisi hakkında profesyonel hizmet almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Genel manada çalışmanızla ilgili bilgileri iletirseniz gerekli hazırlıklar ve araştırmalar sonrasında size geri bildirimde bulunacağız. Detaylı bilgi için bizimle irtibat kurunuz.