2 Yıllık Bölümlerde Tez Var Mı; Hep merak edilen konulardan birisidir. Sahi 2 yıllık bölümlerde tez var mı? Aslında 2 yıllık bölümlerde tez var mı sorusuna basit bir yanıtla evet yanıtı verilebilir. Ancak isimlendirme konusunda bir farklılıktan söz etmek mümkündür. Şöyle ki bazı durumlarda önlisans projesi olarak adlandırılır. Bazen ise yönlendirilmiş çalışma biçiminde. Hatta önlisans projesi olarak bile isimlendirildiğine şahit olmuşsunuzdur. Kısacası bunların tamamı çok mühim olmamakla birlikte sabit bir isim olsa daha iyi olurdu. Buna rağmen söz konusu programlarda adlandırma farklı olsa bile, konuyla alakalı olarak çeşitli akademik çalıştaylar talep edilir. Kimi durumlarda ise farklı meslek yüksekokullarında alternatif uygulamalarla karşılaşılabilmektedir. Bunların ilki talebeye çeşitli ödev ya da projelerin yönlendirilmesidir. Böylece akademik bir işten ziyade daha çok mesleki ve teknik bilginin artırılması hedeflenmektedir. Eğer ki akademik içerikli bir çalışma talep ediliyor ise konuyla alakalı olarak profesyonel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Talep edilen çalışma hakkında detayları iletirseniz inceleme neticesinde size teklifimizi sunabiliriz.

 

1. 2 Yıllık Bölümler Hakkında

Bildiğiniz üzere 2 yıllık bölümler hakkında söylenebilecek ilk şey üniversiteye girişin başlangıç kategorisidir. Direkt olarak fakülteye gitmiyorsanız 2 yıllık bölümler hakkında sunulan imkanlar nedeniyle, önlisans eğitimini tamamlayıp ilerlemeniz mümkün olacaktır. Dikey geçiş sınavı ile fakülte programlarına geçebilirsiniz. Böylelikle eğitime devam etmeniz mümkün olacaktır. Merkezi sınav ile bu bölümlere kayıt olabileceğiniz gibi, aynı zamanda liseden direkt geçiş ile de sınavsız kayıt imkanları bulunmaktadır.

 

2. 2 Yıllık Bölümlerde Proje

Genel manada 2 yıllık bölümlerde proje talep edilir. Bu akademik bir çalışma da olabilir olmayabilir de. 2 yıllık bölümlerde proje ile kast edilen aslında iki alternatif söz konusudur. Burada ilki akademik içerikli bir projedir. İkincisi ise teknik beceri isteyen ve ilgili meslekte kolaylaştırıcı öneriye sahip somut projelerdir. Bunlar ise bir çözüm önerisi sunan çeşitli uygulama alternatifleridir. Eğer ki akademik bir çalıştay isteniyorsa, önlisans proje hazırlama noktasında yardımcı olabiliyoruz. Ancak uygulamaya yönelik hususlarda faaliyetimiz yoktur.

 

3. 2 Yıllık Bölümlerde Tez

Ağırlıklı olarak 2 yıllık bölümlerde tez istenmez. Ancak istenen yönlendirilmiş çalışmanın tezden inanılmaz farkı vardır diyemeyiz. Buradaki durum yalnızca isimlendirme noktasında bir farklılıktır. Yoksa temel manada 2 yıllık bölümlerde tez var mı derseniz, birçok birey size hayır yanıtını verir. Tüm bunlara rağmen yönlendirilmiş çalışma ile arasında önemli ve belirgin farklar olduğu söylenemez. Kısacası her ne olursa olsun akademik içeriğe sahip bir iş söz konusu ise bunu yerine getiriyoruz. Hizmetlerimizle ilgili bilgi talep ediniz.

 

4. 2 Yıllık Bölümlerde En İyi Tez Yazdırma

Tüm bu anlatılanlardan hareketle 2 yıllık bölümlerde en iyi tez yazdırma merkezi olarak her daim yanınızdayız. 2 yıllık bölümlerde en iyi tez yazdırma ofisi olarak sahip olduğumuz bilgi ve deneyimi sizlerle paylaşmaya hazırız. Konuyla alakalı olarak başvuru için istenen bilgiler aşağıdadır. Bunları iletmenizle birlikte en geç 1 iş günü sonrasında size e-posta ile geri bildirimde bulunacağız. Eğer ki yanıtımız olumlu olursa ücret ve diğer detaylar hakkında size bilgi iletilecektir. Detaylı bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Başvuru sırasında istenen bilgiler:

  • Bölümünüz,
  • Konunuz (eğer belirli değilse, bunu belirtiniz),
  • Yönlendirilmiş çalışmanın dili,
  • Teslim tarihi,
  • Yaklaşık bile olsa sayfa miktarı,
  • Anket ve/veya mülakat uygulaması olacak mı?
  • Diğer bilgiler (gerek varsa).