Tez Hazırlayan Yerler

Kalem Tez Hazırlayan Yerler firması resmi web sayfasına hoş geldiniz.

Tez hazirlayan yerler ŞİRKETİDİR

Tez hazırlayan yerler firması Web sayfası

Türkiye’de 193 üniversite bulunmakata 2016 haziran itibariyle, bu üniversitelerde okuyan öğrenci sayısı:

  • devlet üniversitelerinde yaklaşık 5 milyon küsür
  • özel üniversitelerdede 1 milyon küsür

yani demek oluyorki 6 milyon “tez hazırlayan yerler” arayacak insan yani talebe var ülkede, bunların hadi yarısı kendi işini kendisi görsün yinede 3 milyon gibi tez danışmanlığı alma potansiyeline sahip öğrenci var. Kalem tez yazan yerler firmasını hem tez hemde proje danışmanlığı konusunda uzman akademisyenler ve diğer çalışanlarla destekleyip oldukça güçlü yapıya sahip, en geniş yazma kapasitesine sahip tez firması yapmaya gayret ediyoruz.

İstanbulda Tez Yazan Yerler ülke toplam potansiyelinin 3’te ikisini oluşturuyor, bunun iki nedeni var, birincisi 51 üniversite olması bu bir şehir için oldukça yüksek bir rakam, diğeri ise tez yazdırabilecek maddi kapasiteye sahip öğrencilerin çokluğu.

Garanti sertifikası

Garanti sertifikalı tez hazırlama belgesi

Kalem İstanbulda bulunan kapasiteye doğru cevap vermek adına merkez ofisini burada kurmuştur. Buradan gelebilecek tez yazan yerler arama talepleri tam zamanda doğru bir şekilde karşılanarak öğrencilerin tez hazırlarken kolay hareket etmelerine, sıkışmamalarına sebep olacaktır. Tezin doğru bilen ellerle buluşmasına önem veriyoruzki kimse yarı yolda kalmasın, bunun adına “garanti sertifikalı tez” diyoruz biz, tezin kesin sonuç alınana kadar yürütülmesi, her etapta karşılıklı görüş alış verişi hem tez başarısını hemde tezin hızlı ilerlemesini sağlar, buda her iki taraf için kazanç demektir.